Informace o firmě

Informace o firmě

AkzoNobel Powder Coatings, část společnosti AkzoNobel, je nejvetším světovým výrobcem práškových hmot a světovým lídrem v technologiích pro práškové nátěrové hmoty.

Dodáváme průmyslu a zákazníkům po celém světě inovativní produkty, především v rámci značek Interpon a Resicoat. Jsme nadšení vývojem optimálních řešení pro všechny naše zákazníky.

Stáhněte si naši podnikovou prezentaci pro zákazníky ›

Jaké jsou práškové nátěrové hmoty?

Práškové nátěrové hmoty se aplikují bez obsahu rozpouštědel a používají se pro veškeré typy oceli, hliníku a jiných vodivých materiálů. Používají se pro všechny druhy kovového nábytku, rámy oken, radiátorů, notebooků, automobilů a dokonce na plasty a dřevo.

Mezi hlavní výhody práškových nátěrových hmot ve srovnání s jinými alternativami na trhu patří absence těkavých organických látek nebo těžkých kovů, globální environmentální certifikace (SMaRT) a potenciální snížení nákladů na nátěry.

Čtěte více výrobě práškových barev ›

Dosah práškových nátěrových hmot

Naše produkty dodáváme do několika klíčových odvětví: domací spotřebiče, architektura, automobilový průmysl, funkční nátěry, nábytek, všeobecný průmysl a IT sektor.

Sídlo splečnosti je v Amsterdamu v Holandsku, jsme uvedeni v Global Fortune 500 a jsme stabilně vedeni jako lídr v Dow Jones Sustainability Index (index udržitelnosti).

Operujeme ve více jak 80 zemích, našich 55 000 zaměstnanců je připraveno našim zákazníkům poskytovat “Tomorrow’s Answers Today™”

Poskytujeme inovativní řešení, odpovídající kvalitu výrobků, efektivní servis kdekoli na světě. Máme přístup k estetickému centru AkzoNobel, které je celosvětově proslulé v trendech pro barvy a laky.