Proč Interpon?

Mezi hlavní požadavky při výběru nátěru jsou vzhled, trvanlivost, náklady a dopad na životní prostředí. Máme za to, že naše nátěry poskytují optimální volbu v každé z těchto kategorií.

Unikátní řešení, globální dosah

Jsme ideální partner pro jakéhokoliv mezinárodního odběratele prášku. Proč? Protože naše unikátní prášková technologie, komplexní celosvětové pokrytí a služby zákazníkům vytvářejí bezkonkurenční balíček.

Naše interní zkušenosti – od polymerační schopnosti polyesteru až po patentovanou práškovou technologii – zaručují, že můžeme naše produkty upravit tak, abychom vám poskytly jedinečné řešení.

A přidali jsme další hodnotu – AkzoNobel práškové technologie jsou navrženy tak, aby vylepšily vaše produkty a výrobní procesy. Náš integrovaný globální přístup, podporovaný Worldwide Powder Group (WWPG), zajišťuje, že naše výrobky se shodují ve kvalitě kdekoli na světě.

Pak je zde náš globální servis. Naši zákazníci mají přístup k celé síti provozoven práškových nátěrů, ať jsou kdekoli na světě. Naše technologická základna je centrálně řízena, můžeme vyrobit jakoukoliv barvu kdekoliv a zajistit absolutní konzistenci a kvalitu.

Právě z těchto důvodů jsme přirozeným partnerem OEM výrobců, architektů, dodavatelů a subdodavatelů na velkých mezinárodních projektech po celém světě.

Závazek k životnímu prostředí
V tomto věku udržitelnosti, naše nátěry šetrné k životnímu prostředí nebyly nikdy důležitější.

Pokud má, stejně jako my, i vaše firma striktně stanovená pravidla pro udržitelnost životního prostředí, pak si jistě najdete chvilku, aby jste si připomenuli, jak mohou plráškové barvy Interpon pomoct naší planetě.

•    Neobsahují těkavé organické látky (VOC).
•    Při jejich aplikaci se vyprodukuje méně odpadu než během použití kapalných nátěrových hmot.
•    Díky pokrokům v technologii řízení částic jsou Interpon Powder Coatings šetrnější k  životnímu prostředí ve srovnání s tradičními prášky.

Toto zahrnuje:
•    Nízké riziko požáru.
•    Schopnost recyklovat odpadní prášek poskytuje možnost využití s více než 95% účinností.
•    Nově nízké teploty vytvrzování povrchových úprav, použítí nižších teplot pece, což vede k úspoře energie.

Jsme pyšní na náš přínos pro životní prostředí. “Každá barva je zelená” zdůrazňuje to, co opravdu Interpon je. Samozřejmě, ne každá barva je ve skutečnosti zelená – máme širokou paletu s tisíci možnostmi barev a povrchových úprav. Ale, ekologicky řečeno, každá barva z našich práškových barev je “zelená”.