24-07-2017

Nová kolekce Anodic III

Anodic-Color-card-image-sm-150x150Kolekce Anodic III je nejnovější řada pro úpravy s atraktivním matným a metalickým efektem, která představuje skvělou alternativu namísto anodicky oxidovaného hliníku.

Nová kolekce, k dispozici ze skladu po celé Evropě, sestává z 12 produktů; 6 stávajících z Kolekce II a 6 zcela nových úprav včetně Soft Silver (Jemná stříbrná), Soft Champagne (Jemné šampaňské), Steel Bronze 1 (Ocelový bronz), Steel Bronze 2 (Ocelový bronz), Steel Blue Platinum (ocelově modrá platina) a Gold Splendor (Zlatý lesk).

Anodická kolekce III nabízí udržitelné řešení pro kovové podklady pro architekturu, včetně nejnovějších eloxovaných povrchových úprav.  Je to ideální řešení pro stavební kovové části, okna a dveře, kde se vyžaduje eloxovaný povrch, ale se souvislým kvalitním a odolným práškovým nátěrem.

Navíc se Anodická kolekce III vyrábí za použití naší technologie, kterou jsme se super odolným polyesterem Interpon D2525 dosáhli dlouhé životnosti a dlouhodobě prověřené odolnosti proti povětrnostním vlivům, se zárukou! (platí zde dané obchodní podmínky, obraťte se na svého místního zástupce pro podrobnosti)

Ve srovnání s eloxováním, Anodická kolekce III nabízí;

  • Lepší barevnou stálost
  • Možnost použití na jiné podklady, ne jen na hliník
  • Levnější alternativu než představuje ve stavebnictví dobrá eloxovaná vrstva (18-25μm)
  • Lepší udržitelnost, je pokryta EPD pro série Interpon D2000
  • Lze opravovat na místě

Anodická kolekce nabízí výrazně vyšší zachování lesku a barevnou stálost. Tyto vlastnosti v kombinaci s maximální celistvostí povrchové úpravy zajišťují dlouhodobou kosmetickou a funkční ochranu.