28-11-2018

Získejte z Vašich wattů více lumenů prostřednictvím práškových nátěrů Interpon

Jedná se o skutečně osvícenou myšlenku, která pomůže proměnit komerční interiéry. Hovoříme zde o práškovém nátěru od společnosti AkzoNobel, který může rozjasnit Váš interiér bez nutnosti přidávat další světelné zdroje.

Extra-large-reflex-office-lighting-reduced

Produktová řada Interpon Reflex je k dispozici po celém světě a jedná se o ultra-reflexní systém, který dovoluje vyzařovat více světla z méně osvětlovacích jednotek. Důvodem je fakt, že nátěr pohlcuje daleko méně světla, což pomáhá šetřit energii a peníze.

Tato produktová řada je optimalizována pro nejvyšší možnou odrazivost a odpovídá rostoucí poptávce osvětlovacího průmyslu po účinnějších světelných systémech.

“Všichni se snažíme snížit náš dopad na životní prostředí tím, že se pokoušíme nalézt nové způsoby, jak snížit spotřebu energie,” vysvětlil Mark Reekie, globální manažer segmentu osvětlovacího průmyslu společnosti AkzoNobel Powder Coatings.
“Vyvinuli jsme produktovou řadu Interpon Reflex, abychom tak reagovali na rostoucí poptávku po více reflexních práškových nátěrech. Je to skvělá ukázka toho, jak lze vytvářet hodnoty z méně zdrojů a příklad udržitelnosti, která vede k inovaci celé společnosti AkzoNobel.”

S výkonností, která již byl prokázána u významných výrobců osvětlení v celé Severní Americe a v Číně, byly naše produkty nedávno testovány britským výrobcem osvětlovacích těles a výsledky prokázaly, že produkty řady Interpon Reflex výrazně snižují hladinu oslňujícího světla a zvyšují účinnost osvětlení.
Mark Reekie shrnul; “Zákazníci mají prospěch z vylepšené výkonnosti svého produktu, konkrétně ze zvýšeného výstupu produkovaných lumenů, ze snížené spotřeby energie a z redukované hladiny oslňujícího světla. Je však třeba také uvést, že se zjednodušily jejich výrobní procesy.”

Produktová řada Interpon Reflex byla navržena pro všechny typy reflexních povrchů. Kromě obvyklých přínosů práškových nátěru pro oblast udržitelnosti – jsou bez i obsahu VOC, mají optimalizovanou aplikaci, snižují spotřeby energií – nabízí také mnohem menší dopad na životní prostředí, než jiné vysoce odrazivé materiály.