Kariéra v Akzo Nobel

Aktuálně máme volné pozice ve výrobě:

HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA PRACOVNÍ POZICI

Dělník ve výrobě

Popis pracovní pozice:
- Vaší náplní práce bude různorodá manuální práce ve výrobě,
- manuální práce jak na výrobní lince, tak na samostatných strojích,
- práce na výstupní kontrole.

Požadujeme:
- Ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem,
- praxe ve výrobní společnosti,
- odpovědný přístup k zadaným úkolům,
- ochotu pracovat v třísměnném provoze,
- pečlivost, důkladnost, časová flexibilita, smysl pro detail a samostatnost,
- čistý výpis z rejstříku trestu,
- dobrý zdravotní stav (práce v noci), zvedání břemene max. do 30 kg.

Nabízíme:

- zázemí v zahraniční firmě,
- velmi dobré finanční ohodnocení, hrubý nástupní plat 17 000 Kč
- čtvrtletní prémie ve výši až 8000 Kč (z toho 3×1000 Kč měsíční odměna na zdraví),
- 5 týdnů dovolené,
- závodní stravování (oběd 25 Kč),
- příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění a pojistku odpovědnosti při výkonu povolání

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím Váš životopis spolu s průvodním dopisem na emailovou adresu martina.pavelkova@akzonobel.com, předmět: Dělník ve výrobě

Bc. Martina Pavelkova, HR Advisor

M 605 202 562
E martina.pavelkova@akzonobel.com