Práškové barvy Interpon jsou populární i v automobilovém průmyslu. Naši zákazníci je používají v řadě aplikací – od karosérie auta až po hliníkové součástky kol.

Dříve byly naše práškové barvy používány hlavně na kola a rámy oken, kterým dodávaly estetický a vysoce výkonný vzhled. Nicméně s měnícími se environmentálními a ekonomickými požadavky našich zákazníků se mění i naše produkty – redukujeme uhlíkové emise a snižujeme ceny.

To je důvod, proč jsme vyvinuli novou inovativní práškovou barvu, která poskytuje automobilovým karoseriím stejně kvalitní alternativu tekutých barev.

Interpon A je jednonátěrový, šetří tak našim zákazníkům čas i peníze.

Ovšem tady nekončíme! Interpon se zapojil do odvětví formovacích strojů (sheet molding compounds (SMCs)), kde zajišťuje kvalitní ochranu jejich produktům a také redukuje výrobní proces vyloučením manuálního pískování, používáním tekutých barev a úsporou energie.

Jelikož se stále klade větší důraz na šetrnost vůči životnímu prostředí, automobilový průmysl využívá čím dál více práškových barev. Neosahují totiž žádné těkavé organické látky, produkují méně odpadu a šetří energii během výrobního procesu. Není divu, že práškové barvy Interpon získaly ocenění SMaRT platinum standard.

Schválení produktů a výrobních postupů je v automobilovém průmyslu prvořadé. Jsou zde vysoké nároky na výkonnost – dostat se na tento trh je tedy náročné a někdy i velmi složité.

 

AkzoNobel i přesto nabízí produkty, které jsou celosvětově přijímány – má totiž k dispozici zkušený tým, který spolupracuje s klíčovými výrobci (OEM´s) ale také se zákazníky s různými potřebami.

Stáhněte si naši brožuru Interpon A

Naše 1 Práškové lakování Series Automobilový průmysl