FurnitureNaše práškové barvy jsou ideální jak pro malé podniky, tak pro průmyslové lakovny, které hledají vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Průmyslové lakovny jsou v podstatě skrytí hrdinové natěračského průmyslu. Jsou to podniky, které poskytují povrchové úpravy mnoha různým konečným trhům.

Trh, na kterém působí průmyslové lakovny, má mnoho různých potřeb, z nichž všechny musí být uspokojeny – od budování výborných obchodních vztahů, přes kvalitní design výrobků a jejich obalů až po logistiku.

Nejnáročnější v tomto průmyslu jsou zákazníci, kteří ale také tvoří jeho kostru. Víme, že vynikající servis je velmi důežitý. Takže ve většině oblastí máme rozsáhlejší skladové zásoby než jakýkoli jiný dodavatel práškových barev. Nabízíme také mnoho způsobů dodávky, které budou jistě vyhovovat jakýmkoli potřebám. Můžete si objednat jedinou krabici prášku speciálně vyvinutého pro vás nebo velké množtství prášku standardního – cokoli potřebujete.

Víme také, že jako průmyslová lakovna, budete jistě potřebovat mnoho různých typů nátěrů včetně tekutých barev a ochraných nátěrů; naše Cromadex Centres jsou zde, aby uspokojily vaše potřeby. Pro více informací o Cromadex Centres, klikněte zde.

Naše 3 Práškové lakování Series Komerční lakovny