Svět informačních technologií je velmi náročný a rychle se mění. Jeho produkty musí být odolné, vizuálně poutavé, musí být prostě bez vady. Požadavky jsou vysoké a použity jsou jen ty nejlepší nátěry.

My se v nátěrech vyznáme; vyznáme se i v barvách, v trvanlivosti a ochraně, kterou musí poskytovat. Díky tomu jsme mohli vytvořit řadu Interpon IT.

Interpon IT je vhodný jak pro Samoobslužné Technologie, tak i Telekomunikace; tyto environmentální práškové barvy jsou navrženy jak pro venkovní, tak pro vnitřní prostředí. Jsou hladké, odolné, se špičkovou technologií. Uvidíte je na noteboocích a počítačích, tiskárnách, mobilech a telefonech, samoobslužných vybaveních supermarketů, bankomatech atd.

Prášky řady Interpon IT jsou založeny na pevných termosetových polymerech vypalovaných při nízké teplotě. Mohou být aplikovány jak na kovy, tak na slitiny.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří v oboru IT například IBM, Dell, Hewlett Packard, Acer a v telekomunikacích to jsou společnosti Ericsson and Nokia.

Stáhněte si naši IT brožuru

Naše 2 Práškové lakování Series IT