Vlastní Barvy

Víme, co je to barva.  Barva je součástí našeho každodenního života. Odráží naši náladu, naši radost, dává nám signály, zkrátka rozjasňuje naše životy.

Barva na nátěry je stejně důležitá. Samozřejmě, že chcete chránit, co vytvoříte, ale zárověň to chcete vyzdobit, udělat jedinečným, dát mu smysl a osobitost.

Existuje tisíce různých barev, ze kterých si můžete vybrat. Podívejte se na naše sbírky RAL, kolekce metalik, speciálních efektů a stovek odstínů, které byly vybrány našimi odborníky na barvy tak, aby naše barevné kolekce byly aktuální a nabízely poslední trendy pro jakékoli nátěry.

Nicméně, víme, že občas potřebujete velmi přesný odstín.  Že chtete, aby nátěrová barva odpovídala zbytku vašeho sortimentu. Že chcete dát svému výrobku vlastní osobitý vzhled a dojem. Že hledáte barvu na zakázku.

Můžete spolupracovat s našimi odborníky na barvy a laboratorními techniky a vybrat přesně tu pravou barvu, přizpůsobit odstín a získat svou volbu na zakázku.

Promluvte si se zástupci o vašich požadavcích na barvu. Vysvětlí vám, jak to funguje, pomohou vám posoudit, co přesně očekáváte od svého produktu, poradí vám, zda jsou odstíny vhodné a úzkou spoluprací s vámi vyberou tu správnou barvu pro vás a váš výrobek.

Máte možnost online shlédnutí jen malého výběru barev, které máme k dispozici – navštivte náš vyhledávač práškových barev a prohlédněte si odstíny.

Případně, promluvte si s odborníky už dnes a nechte je, vytvořit pro vás barvu na zakázku.