ACE

CNH je světovým lídrem v produkci zemědělského a stavebního vybavení. CNH nabízí svým zákazníkům odborné znalosti tří výrobců zemědělské (Case IH; New Holland Ag; and Steyr) a tří výrobců stavební techniky (Case Construction Equipment; New Holland Construction; and Kobelco).

Nabídka produktů společnosti CNH zahrnuje kompletní sortiment výrobků od prvotřídních traktorů až po speciální sklizeče hroznů a masivní kombajny nebo silné hydraulické bagry. Jejich čtyřicet výrobních závodů se nachází od Evropy přes Severní Ameriku, Latinskou Ameriku až do Asie.

Globální dodávka, výhody spojené s naším technickým servisem spolu s lokální výrobou dělají z Interponu ACE ideální volbu. Bezpečnost a ochrana jsou jádrem vysokoteplotní řady Interpon ACE High temperature, která také splňuje veškeré požadavky průmyslu.

Benzínové a dieselové zemědělské a stavební stroje mají výfukový systém, který dosahuje velmi vysokých provozních teplot. Typické práškové barvy odolají teplotám do 400 F, ale při vyšších teplotách tyto barvy rychle degradují, objevují se praskliny, odlupují se a dokonce mění barvu a úroveň lesku.

Nátěry řady Interpon ACE High Temperature resistant jsou vytvořeny tak, aby chránily kovové povrchy při teplotě od 500 F (260°C) do 950 F (510°C). S řádnou přípravou poskytuje Interpon ACE HT výjimečnou přilnavost a integritu filmu, ochranu proti korozi, počasí a náhlým teplotním rozdílům a to v celém uvedeném teplotním rozmezí dokonce i po opakovaném vystavení vysoké teplotě.

Lakované předměty

Tlumiče, výfukové trubky a doplňky – například tepelné štíty.

Produkty

Interpon® ACE 600HT WN304QF (99-71003)

Barvy

Black