Kanyon, Istanbul

Stavba Kanyon převzala otřepanou urbanistickou koncepci vytváření společenství “života a práce” a vdechla jí nový život. Architekti budovy Kanyon vytvořili ze standartního víceúčelového projektu rezidenčních, kancelářských a maloobchodních jednotek obytnou čtvrť v centru Istanbulu.

Prostory mezi samotnými budovami – výsledkem je skutečný pocit otevřenosti, plynulosti a pohybu vytvořený bohatým použitím výrazných a smyslných křivek, vířivími prostory, tučně klenutými oblouky, nádvořími, zahradami a otevřenými terasovitými chodníčky.

Bytová část poloměsičitého tvaru – každý byt má balkón nebo zahradu – se nachází v patrech nad obchodním centrem, nabízí obyvatelům soukromí a pocit, že jsou stále v centru dění. Jemně zakřivená prosklená kancelářská věž je navržena tak, aby byla maximálně prosvětlena a úzce propojena s bary, kavárnami a fitness kluby; opravdové propojení práce a zábavy. Nákupní centrum – čtyři ulice na čtyřech podlažích – je stejné jak vevnitř, tak venku.

Typ Budovy: Smíšené užití

Architekt: Jerde Partnership International Inc. společně s Tabanlio_lu Mimarlik

Značka: Interpon D2000

Naše 1 Architektura Práškové lakování Series

Interpon D2000

Tyto nátěry jsou speciálně navrženy pro architektonický a stavební průmysl a byla u nich prokázána dvacetiletá minimální životnost. Jsou používány hlavně na hliník a galvanizovanou ocel, ale mohou být použity kdekoli, kde je potřeba atraktivního vzhledu a trvalé barvy.