Leibherr Mining Equipment Co.

Liebherr Mining Equipment Co. z Newport News, Virginia, USA vyrábí velká sklápěcí auta pro důlní průmysl. Celosvětový důlní průmysl používá velká nákladní a transporní vozidla a stroje firmy Liebherr pro povrchovou těžbu a zisk nerostných surovin. Tito giganti přesouvají enormní množství materiálu v těch nejnáročnějších podmínkách, proto musí být tyto stroje velmi spolehlivé.

Inovativní řešení, vyspělý technický design a udržitelnost – to jsou hlavní požadavky. Hlavním důvodem přechodu z tekutých na práškové barvy byly ekologické aspekty.  Interpon ACE nabízí perfektní udržitelné řešení pro zemědělskou i stavební techniku s prokazatelně dobrými zkušenostmi na tomto trhu a s certifikací SMaRT.

Nátěry řady Interpon ACE 500 nabízejí nezbytnou UV stabilitu spolu s výjimečnými ochrannými vlastnostmi. Tyto práškové barvy mají organické složky a splňují tak standardy EPA. Díky nulovému obsahu rozpouštědel není třeba žádné nákladné zařízení na kontrolu znečištění vzduchu. Množství vyprodukovaného odpadu je zanedbatelné – nevypálené práškové barvy mohou být určeny k recyklaci pro další použití.

Lakované předměty

Doplňkové předměty sklápěcích vozidel – žebříky, platformy, držadla, kabiny atd.

Produkty

Interpon ACE 500  JA05AQF
Interpon ACE 500  JL16BQF
Interpon ACE 500  JL245QF
Interpon ACE 500  KE021QF

Barvy

Liebherr White
Palm Grey
Dark Grey
Liebherr Yellow