Automobilový průmysl

Nejmodernější řešení kol

AkzoNobel, jednička na trhu práškových barev pro automobilové součásti, nabízí nejmodernější systémy pro mnohá průmyslová odvětví. Průmysl hliníkových kol klade vysoké nároky na jejich nátěr. V úzké společnosti se společností OEMs a našimi klíčovými zákazníky je portfolio produktů Interpon nejpokročilejší na trhu. Kombinace zkušeností společnosti Rohm and Haas Powder Coatings se stávajícími znalostmi společnosti AkzoNobel vedla k výběru prémiového produktu – řadě produktů Interpon A4700, vytvořeného především pro výrobu kol po celém světě.

Jedním z nejpopulárnějších produktů je Interpon Grey Primer, s vynikajícími technickými a designovými vlastnostmi v matu nebo vysokém lesku. K dispozici je však také mnoho dalších primerů bílých a černých nebo funkčních systémů pro PVD. Neomezení výkonu i při větší tloušťce filmu, perfektní tok a výborná mezinátěrová přilnavost jsou důvodem, proč je AkzoNobel dodavatelem pro všechny přední výrobce kol po celém světě.

Vzhledem k růstu poptávky po ultra lesklých, leštěných a diamanty obráběných kol, hledají návrháři společnosti OEM křišťálově čisté nátěry. Interpon GMA Acrylic Powder Clearcoat, který je součástí řady Interpon A4700, nabízí perfektní řešení. Vědci společnosti AkzoNobel pomohli vytvořit nejjasnější Interpon GMA Acrylic Powder Clearcoat dostupný na trhu. Naše systémy GMA Clear jsou společností OEMs a výrobci kol považovány za nejlepší ve své třídě.

Naše 1 Automobilový průmysl Práškové lakování Series